KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612302
nr 1261 2302
B Alfredson, "Dans på Bryggan", signerad. Olja på duk, 62x82 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:58:58
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr